Kralji v Torontu podaljšali uspešen niz gostovanj

RTV Slovenija 01.11.2023  |  T. J.

Hokejisti Los Angelesa so vpisali peto zmago sezone. Na gostovanjih ostajajo še neporaženi, potem ko so s 4:1 slavili v Torontu. Anže Kopitar je vpisal podajo.

Najboljši slovenski hokejist je zdaj pri petih podajah v tej sezoni, skupno pa ima na devetih tekmah prav toliko točk. Podal je ob zadetku Adriana Kempeja za končnih 4:1. Quinton Byfield je slabih osem minut pred koncem po prodoru meril mimo vrat. Kapetan Kraljev je ploščico, ki se je odbila od ograde, poslal pred vrata, kjer je bil na pravem mestu Kempe. Gostje so povedli v sedmi minuti, ko sta protinapad izpeljala Pierre-Luc Dubois in Andreas Englund, ki je za