Krka držala korak s Studentskim centrom le do odmora

RTV Slovenija 02.11.2023  |  D. S.

Košarkarji Krke so v 6. krogu Lige ABA izgubili proti Studentskemu centru iz Podgorice s 84:70. Novomeščani ostajajo v jadranski druščini pri eni zmagi, SC Derby jih ima štiri.

V prvi četrtini si nobeni izmed ekip ni uspelo priigrati višje prednosti, ta del igre pa so varovanci Gašperja Okorna dobili za dve točki (16:18). V drugi četrtini sta bili ekipi še naprej izenačeni, na odmor sta odšli z izidom 35:35. V tretji četrtini je bil Derby boljši tekmec – povedel je za sedem točk (47:40; 49:42). Z delnim izidom 8:2 so prišli do naskoka 13 točk (57:44). Novomeščani so odgovorili s serijo 2:10 za znižanje zaostanka (59:54). A končnica tega