Luis Diaz rešil Liverpool pred porazom pri novincu v ligi

RTV Slovenija 05.11.2023  |  R. K.

Nogometaši Liverpoola se z gostovanja pri novincu Lutonu vračajo zgolj s točko, a do 95. minute je kazalo, da bodo ostali tudi brez te. Za izenačenje na 1:1 je zadel rezervist Luis Diaz.

Redse je v 80. minuti šokiral Tahith Chong, ki je po številnih priložnostih Liverpoola zadel iz protinapada. Kazalo je šele na drugo zmago Lutona v Premier ligi, prvo doma, toda v peti minuti sodnikovega podaljška je po podaji Harveyja Elliotta izenačil Luis Diaz. 26-letni Kolumbijec, ki se je odločil nastopiti, čeprav so mu v domovini ugrabili očeta, je v igro vstopil v 84. minuti. Osmoljenec tekme je bil Darwin Nunez, ki je na gol Lutona sprožil devet strelov,