Mavsi drugi dan zapored pot do zmage našli s preobratom v drugem polčasu

RTV Slovenija 06.11.2023  |  T. J.

Košarkarji Dallasa nadaljujejo udarni začetek sezone. Na sedmi tekmi so vpisali šesto zmago, potem ko so le dan po domačem uspehu nad Charlottom po preobratu v gosteh na kolena spravili Orlando (102:117).

Luka Dončić je bil z 29 točkami prvi strelec tekme, 12 jih je dosegel v zadnji četrtini. Ob tem je v statistiko vpisal še tri skoke in šest podaj. V tretji četrtini je zaradi udarca v glavo odšel na klop. Vmes je šel za kratek čas celo v garderobo, a se je pred zadnjimi 12 minutami vrnil v igro in s Kyriejem Irvingom, ki se je izkazal z 21 točkami in desetimi podajami, sta poskrbela za odločilno prednost. Razigran je bil tudi Tim Hardaway z 21 točkami, 13 jih je