V Londonu se je iskrilo: štirje razveljavljeni goli in dva rdeča kartona

Delo 07.11.2023

Ponedeljkov derbi med londonskima tekmecema Tottenhamom in Chelseajem je z 1:4 pripadel slednjim, potem ko je Tottenham tekmo zaključil le z 9 igralci.

Dogajanje v premier league minuli konec tedna sta v ponedeljek zvečer sklenila Tottenham in Chelsea, ki sta uprizorila nepozabni londonski derbi. V njem so domačini povedli prek Dejana Kuluševskega že v šesti minuti, nato pa jim je šlo narobe prav vse in Chelsea je domov odnesel zmago s 4:1. Po uvodnem golu Kuluševskega je osem minut kasneje štadion Tottenhama še enkrat eksplodiral, zadel je kapetan Heung-Min Son, a je bil zadetek razveljavljen zaradi prepovedanega