Cedevita Olimpija vodila skoraj vso tekmo, na koncu pa zakockala prednost in izgubila

SiolNET 07.11.2023  |  Pe. M., Š. L.

Košarkarji Cedevite Olimpije so v šestem krogu rednega dela EuroCupa na gostovanju v Benetkah pri Umano Reyer vodili večino tekme, v zadnjo četrtino vstopili s prednostjo desetih točk, nato pa v zadnjih minutah po bledi predstavi domačim dopustili preobrat in izgubili s 87:95. To je 11. zaporedni poraz Ljubljančanov v EuroCupu, šesti v tej sezoni.

Eurocup, 5. krog Sportal V Stožicah nič novega Reyer Venezia : Cedevita Olimpija 95:87 (21:27, 42:47, 62:72). Dvorana Taliercio, sodniki: Latiševs (Latvija), Radojković (Hrvaška), Hadžić (BiH) * Reyer Venezia: Spissu 10 (1:3), Tessitori 10 (2:2), Casarin 3, De Nicolao 5, O'Connell 5, Simms 12 (2:2), Wiltjer 10, Brown Jr 21 (4:6), Tucker 19 (5:6) * Cedevita Olimpija: Stewart 9 (5:8), Sow 16 (2:3), Radović 5, Glas 2, Blažič 16, Matković 14 (2:3), Prepelič 12 (6:7),