POMEMBNA ZMAGA, A NE ZA KOPRČANE: Na Bonifiki po 11 tekmah doživeli poraz (VIDEO)

Regional 12.11.2023

Nogometaši Kopra so v 16. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Domžalam z 0:1 (0:0).

Začetek tekme, FORZA KOPER! Posted by FC Koper on Saturday, November 11, 2023 Drugouvrščeni Koprčani so po 11 tekmah doživeli poraz. Na Bonifiki jih je ugnala četa Dušana Kosića, ki je posest žoge prepustila Primorcem, sama pa bila precej konkretnejša. S tem je prišla do pomembne zmage, ki jo je potisnila na osmo mesto ter končala niz treh porazov. Domžale so si po dobri minuti priigrale prvo resno priložnost, ko je v bližini gola streljal Mario Krstovski, izkazal