Inter po mojstrovini Dimarca s 40 metrov ostaja na vrhu, na rimskem derbiju mreži mirovali

RTV Slovenija 12.11.2023  |  A. G.

159. Derby della Capitale med Laziem in Romo se je na Olimpicu končal brez zadetkov. Tudi po 12. krogu Serie A ostaja na vrhu Inter, ki je odpravil Frosinone z 2:0.

Inter je ohranil dve točki naskoka pred Juventusom. Črno-modri so si deseto zmago sezone zagotovili z zadetkoma tik pred odmorom in na začetku drugega dela. Dve minuti pred koncem prvega polčasa je Federico Dimarco ušel po levi strani in opazil, da vratar Frosinoneja Stefano Turati stoji preveč zunaj vrat. Odločil se je za strel z več kot 40 metrov, žoga je preletela čuvaja mreže gostov in končala v mreži. Najlepši zadetek letošnje sezone v Serie A. Takoj na