Po takšni predstavi Dončiću in Dallasu ne bo lahko

SiolNET 18.11.2023  |  B. B., Š. L., STA

V noči na soboto je bilo v ligi NBA zelo pestro, potem ko je bilo na sporedu kar 11 tekem. Milwaukee Bucks so dan pred obračunom z Dallas Mavericks gostovali pri Charlotte Hornets in pokazali zelo dobro formo. Ti bodo v noči na nedeljo igrali proti Dallas Mavericks.

Liga NBA, 16. november Milwaukee Bucks je tokrat slavil z izidom s 130:99. To je bila za Bucks tretja zmaga zapored. Hornets so sicer po prvem polčasu vodili, a so v drugi polovici obračuna zablesteli gostje. Dominirali so predvsem v zadnji četrtini, katero so dobili z 38:18. Na tekmi je pri gostujoči ekipi blestel Damian Lillard, ko je v svojo statistiko vpisal 27 točk, Malik Beasley jih je dodal 20. Giannis Antetokounmpo, ki je bil pred tekmo vprašljiv, je na tej