Domžalčani prišli do druge zmage

SiolNET 19.11.2023  |  J. L., Š. L.

Košarkarji Kansaia Heliosa Domžal so v tekmi 5. kroga lige Aba 2 v Zlatiboru premagali TFT Mozzart Skopje s 70:63 (20:17, 33:40, 53:50). V regionalni ligi so košarkarji Gorenjske gradbene družbe Šenčur že v petek odigrali tekmo tega kroga in tesno premagali Podgorico z 71:68.

Sportal Poraza slovenskih ekip Današnjo tekmo so košarkarji Kansaia Heliosa dobro začeli in skozi prvo četrtino vodstvo držali v svojih rokah, po devetih minutah so po trojki Jana Zemljiča vodili za osem (20:12). A sredi druge so izenačili in nato povedli košarkarji Skopja, od takrat naprej pa je bil dvoboj precej izenačen. Predstavnik Severne Makedonije je vodil vse do konca tretje četrtine, ko so Domžalčani znova povedli pri 49:48. Toda v sklepni četrtini so