Verbič v 86. minuti potrdil sanje. Euro 2024, prihajamo!

SiolNET 20.11.2023  |  R. P., M. P.

Slovenska nogometna reprezentanca je v kvalifikacijah še sedmič zmagala in se z 22 točkami uvrstila na Euro 2024 v Nemčijo, na prvo veliko tekmovanje po 14 letih oziroma na prvo evropsko prvenstvo po 24 letih. Kazahstan je v nabito polnih Stožicah premagala z 2:1. V prvem polčasu je z bele točke zadel Benjamin Šeško, nato je član Kopra Ramazan Orazov sicer poskrbel za izenačenje in nervozen drugi polčas, a je vse dvome razblinil Benjamin Verbič z golom za zmago v 86. minuti. Sprejem za nogometaše bo v

Kvalifikacije za Euro 2024, 10. krog ( nedelja) Kvalifikacije za Euro 2024, 9. krog ( četrtek, petek, sobota) Kvalifikacije za Euro 2024, 10. krog: Ponedeljek, 20. november: V torek sprejem, žreb skupin 2. decembra V torek ob 16. uri lahko nogometaše Slovenije pozdravite na Kongresnem trgu v Ljubljani. Žreb skupin bo že naslednji teden, 2. decembra, dva dni pozneje pa gredo v prodajo vstopnice za vse države udeleženke. Sportal Planica? Giro? Ne, Stožice! In