Drugič v tednu dni Veszprem zanesljivo boljši od Celja

RTV Slovenija 23.11.2023  |  T. J.

Rokometaši Celja Pivovarne Laško (pričakovano) tudi po 8. krogu skupinskega dela Lige prvakov ostajajo brez zmage. Z 41:31 so klonili na gostovanju v Veszpremu.

Slovenski prvaki so še osmič klonili med evropsko elito, drugič v tednu dni pa proti madžarskemu velikanu, ki je bil v Celju boljši s 40:33. Gostje so bili le v uvodu tekme enakovreden tekmec. Po izidu 4:4 je domača zasedba naredila delni izid 3:0. V 21. minuti je zaostanek že narasel na sedem golov (10:17), tolikšen primanjkljaj je znašal tudi na polovici tekme (15:22). Varovanci Alema Toskića tudi v drugem polčasu tekme v Veszpremu, kjer sta pravico delili