Besede Luke Elsnerja, ki jih pri Olimpiji ne bi smeli prezreti

SiolNET 28.11.2023  |  R. P.

Nogometaši Olimpije so pod vodstvom Zorana Zeljkovića ujeli zmagoviti niz, vratar Denis Pintol je nepremagan že skoraj 500 minut, zdaj pa čaka zmaje zelo zahteven evropski dvoboj. V četrtek prihaja v Stožice favorizirani Lille. Le kdo izmed slovenskih strategov bi lahko bolje poznal tekmeca Olimpije kot Luka Elsner, trener francoskega prvoligaša Le Havre, ki je v preteklosti vodil tudi zeleno-bele? Sodeč po njegovih besedah v četrtek v Ljubljani ni izključeno tudi presenečenje. "Želim si, da Olimpija

Sportal "Muraša" za zmago Celja, Šimundža se iz Sobote vrača s točko Olimpija bo v četrtek ob 18.45 v Stožicah pri favoriziranemu Lillu lovila še zadnji vlak za ohranitev možnosti za napredovanje v skupini A. To bo tekma petega kroga skupinskega dela konferenčne lige, v kateri so zmaji po treh zaporednih porazih premagali KI Klaksvik (2:0) in dokazali, da lahko osvajajo točke v Evropi tudi pozno jeseni. V Stožice prihaja Lille, vodilna in še neporažena ekipa, ki bi