Galatasaray v carigrajski poslastici ustavil rdeče vrage; Real ugnal Napoli

RTV Slovenija 29.11.2023  |  M. L.

Manchester United je bil na tekmi 5. kroga Lige prvakov na dobri poti do zmage, a so se nogometaši Galatasarayja v drugem polčasu vrnili in poskrbeli, da se je tekma končala brez zmagovalca (3:3). Real Madrid je s 4:2 ugnal Napoli.

Neapeljčani so bolje začeli srečanje, povedli so že v 9. minuti s prvim pravim napadom, ko je Giovanni Di Lorenzo podal Giovanniju Simeoneju, ta pa je iz bližine žogo poslal čez golovo črto. A veselje ni trajalo prav dolgo, že dve minuti pozneje je bil izid znova izenačen, Rodrygo je izkoristil natančno podajo Brahima Diaza in z desnico matiral nemočnega Alexa Mereta. Za preobrat je v 22. minuti poskrbel Jude Bellingham, ki se je lepo otresel Natana in po predložku