Nora zadnja četrtina Dallasa, a na koncu nov poraz izvrstnega Dončića in druščine #video

SiolNET 02.12.2023  |  M. P., Pe. M.

Košarkarji Dallas Mavericks so v soboto v postavi pozdravili novopečenega očka Luko Dončića, ki se je po ekspresni vrnitvi na parket izkazal s trojnim dvojčkom (36 točk, 15 skokov, 18 asistenc), a se na koncu tekme preobratov proti Oklahoma City Thunder ni mogel veseliti zmage. Oslabljenim Teksašanom je v zadnji četrtini uspel izjemen preobrat, v igro so se vrnili z delnim izidom 30:0, po visokem zaostanku povedli, na koncu pa izgubili še drugo tekmo v dveh dneh. Tokrat s 120:126.

Sportal Očka Dončić s posebnim kosom opreme: Najsrečnejši dan mojega življenja #video Sportal Luka in Anamaria postala starša! Učinek Luke Dončića: 36 točk (11/22 iz igre, 5/13 za tri, prosti meti 9/14), 18 podaj in 15 skokov v 45:59 minutah Dan po tem, ko je slovenski košarkarski as Luka Dončić postal oče Gabriele in upravičeno izpustil obračun z Memphisom, ki je zlahka odpravil Dallas, se je 24-letni Ljubljančan vrnil v postavo Teksašanov, znova vlekel voz svoje