Partizan z delnim izidom 31:4 zrežiral izjemen preobrat

RTV Slovenija 07.12.2023  |  T. J.

Košarkarji Partizana so v Evroligi zmagali tretjič zapored. Po preobratu so v obračunu trenerskih velikanov Željka Obradovića in Ettoreja Messina v polni Štark Areni na kolena z 82:69 spravili Olimpio Milano.

Italijanska zasedba je nazadnje slavila prav v Beogradu pred 14 dnevi, zdaj je tretjič zapored izgubila, parni valjak pa je na drugi strani tretjič v nizu slavil. V prvem polčasu so imeli gostje ves čas pobudo. Razpoložen je bil Shavon Shields, ki je v prvem delu izza črte metal 5/7. V drugem polčasu je nato dodal še štiri točke, zgrešil pa vse tri poskuse izza črte. Bruno Caboclo je na domači strani v prvih 20 minutah dal vseh svojih 16 točk, toda Milančani so v