Krka dobila prvi polčas, v nadaljevanju pa zgrešila vse trojke

RTV Slovenija 08.12.2023  |  T. O.

Košarkarji Krke so nadaljevali niz porazov v Ligi Aba. Igokea je v Novem mestu ob polčasu sicer zaostajala (49:44), v nadaljevanju pa pokazala, zakaj je tik pod vrhom lestvice. Nadzor je prevzela z nizom 0:11 za vodstvo s 55:61. Na koncu je bilo 80:92.

Prvi polčas je Krka odigrala zgledno. Pri metu za tri točke je bila precej natančna (7/16), skok je dobila 21:15, izgubila le štiri žoge. Isaiah Cousins in Marko Radovanović sta dosegla po 10 točk (na koncu sta bila oba s po 14 točkami najučinkovitejša pri Krki), na drugi strani je težave povzročal le Dragan Milosavljević, ki je zbral kar 20 točk. V drugem polčasu ni bilo več takšne svežine. Gostje so z 11 zaporednimi točkami v 29. minuti povedli s 55:61. Na