Prvenstvo prekinjeno, oglasil se je predsednik države

Zurnal24 12.12.2023  |  Ž. J.

Tekmo dveh prvoligašev iz turške elitne Süper Lig so zaznamovali prizori, ki nikakor ne sodijo na nogometne zelenice. Prvenstvo je začasno prekinjeno, odzval se je celo predsednik države.

Tekma najmočnejše turške nogometne lige med Ankaragücüjem in Rizesporjem, ki se je končala brez zmagovalca (1:1), se je sprevrgla v kaos, potem ko je predsednik domačega prvoligaša Faruk Koca po zadnjem sodniškem pisku nokavtiral delivca pravice Halila Umuta Melerja. Ankaragücü je vodil vse od 14. minute in je bil na pragu zmage, ko so gostje v 97. minuti nenadoma prišli do izenačenja. Meler je pred tem pokazal dva rdeča kartona, po enega na vsaki strani. Domači so