Zmagovita vrnitev Moranta po kazni, Curry s trojko potopil Boston

RTV Slovenija 20.12.2023  |  To. G.

Zmagoslavno se je po 25 tekmah kazni na igrišče vrnil Ja Morant. Revolveraš se je na parketu izkazal s 34 točkami in košem ob pisku sirene za zmago Memphisa nad New Orleansom s 115:113.

Memphis, ki je v drugi četrtini za New Orleansom zaostajal že s 24 točkami naskoka, je drugi polčas dobil s 74:53. Ja Morant se je vrnil po 25 tekmah kazni in odločil tekmo s košem po prodoru ob pisku sirene. Grizliji so končali niz petih porazov in prišli šele do sedme zmage sezone. Moranta je doletel dolg suspenz, ker se je na posnetku na Instagramu poigraval s pištolo. "Osem mesecev nisem igral, a sem garal. Imel sem tudi veliko časa, da premišljujem in se kaj