Padel je neslaven rekord lige NBA

SiolNET 27.12.2023  |  J. L., M. P.

Košarkarji Detroit Pistons so v torek zvečer postavili neslaven rekord v eni sezoni lige NBA s 27. zaporednim porazom. Po 30 tekmah so pri vsega dveh zmagah. Tokrat so morali priznati premoč Brooklyn Nets (112:118).

Sportal Na pragu sramote, kot je v ligi NBA še ni bilo "Prodajte ekipo" je odmevalo v zadnjih minutah dvoboja v Detroitu, ki se je za domače začel dobro. Pistons so v prvi četrtini vodili za 14 točk, nato pa se je ustavilo. Cade Cunningham je ob vnovičnem porazu Detroita dosegel 41 točk, vendar to ni bilo dovolj, da se Pistonsi ne bi izognili novemu porazu, s katerim so podrli neslaven rekord. Izgubili so namreč na 27. zaporedni tekmi. Do letošnje sezone so