Zmaji odnesli točko iz Salzburga, kazalo pa je celo na vse tri

RTV Slovenija 28.12.2023  |  A. G.

Hokejisti Salzburga, ki so v zadnjih dveh sezonah osvojili Ligo IceHL, so se morali pošteno potruditi za zmago nad SŽ Olimpijo. Ljubljančani so v 33. krogu vodili s 3:1 po 40 minutah, a so se na koncu rdeči biki veselili s 4:3 po podaljšku.

Ljubljančani so v torek zvečer navdušili v dvorani Tivoli, ko so v pravem spektaklu premagali KAC s 7:6 po kazenskih strelih. Trener Antti Karhula je poudaril, da bo v zelo zgoščenem prazničnem sporedu, ko si tekme sledijo na dva dneva, menjal vratarja. Tokrat je priložnost dobil Luka Kolin, ki je že nekajkrat v tej sezoni navdušil. Predan sijajno zadel plošček v zraku Zmajem je uspel odličen start. Žiga Pance je v 3. minuti z leve strani podal pred vrata, kjer je