Genoa odščipnila dve točki Interju, Juventus po zmagi nad Romo zaostaja še dve točki

RTV Slovenija 29.12.2023  |  A. G.

Nogometaši Genoe so v 18. krogu Serie A osvojili točko proti Interju (1:1), ki pa ostaja na vrhu. Na sobotnem derbiju je Juventus z 1:0 ugnal Romo, edini strelec je bil v 47. minuti z volejem Adrien Rabiot. Stara dama zaostaja dve točki za črno-modrimi.

Inter je v Genovi povedel tri minute pred odmorom. Nicolo Barella je poskusil z volejem, Josep Martinez je njegov nevarni strel odbil v vratnico, na pravem mestu pa je bil Marko Arnautović, ki je z desno nogo potisnil žogo v mrežo. V sedmi minuti sodnikovega dodatka prvega polčasa je izenačil Romun Radu Dragusin. Albert Gudmundsson je podal iz kota, branilec pa je preskočil Carlosa Augusta in z glavo ukanil Yanna Sommerja. Pessina zelo slabo izvedel najstrožjo