Odličen začetek Cedevite Olimpije, razpad sistema v drugem polčasu

SiolNET 29.12.2023  |  M. P., Š. L.

Pred vstopom v novo leto so košarkarji v ligi ABA odigrali tekme 14. kroga. Cedevita Olimpija je v času nedeljskega kosila razočarala s pristopom v drugem polčasu tekme z Mego in izgubila s 86:97. Krka je v petek na pomembnem obračunu v boju za obstanek v Novem mestu po podaljšku s 87:89 klonila proti FMP. Crvena zvezda je v soboto s 80:48 nadigrala Igokeo, ki je v zadnji četrtini zmogla le štiri točke. Na lestvici Zvezda vodi s 13 zmagami, sledita Partizan in Cedevita Olimpija s po desetimi, Krka je na

Liga ABA, 13. krog Sportal Italijanski strateg na izhodnih vratih? Rok Radović Foto: ABA/Dragana Stjepanović Na zadnji dan leta 2023 opoldne v Beogradu igrajo košarkarji Cedevite Olimpije in Mege. Za razliko od EuroCupa, kjer so izgubili na vseh tekmah, je ljubljanska ekipa v regionalni ligi precej boljša (pred to tekmo je bila pri razmerju zmag in porazov 13-3). In na tak način je začela tudi gostujočo tekmo z mladeniči Mege, pa čeprav je zaradi težav s poškodbami