Arsenal zapravil priložnost za vrh Premier lige

RTV Slovenija 30.12.2023  |  M. R., D. S.

Nogometaši Arsenala nadaljujejo niz slabših rezultatov v zadnjem obdobju. Z 2:1 jih je tokrat premagal Fulham, s čimer so topničarji zapravili priložnost, da bi leto 2023 končali na vrhu angleške lige.

Arsenal je proti mestnemu tekmecu bolje začel dvoboj in že po petih minutah povedel, zadel je Bukayo Saka. Za izenačenje je v 29. minuti poskrbel Raul Jimenez. Gostitelji so tudi v drugem delu kljubovali uglednejšim gostom in v 60. minuti povedli, ko je zadel Bobby De Cordova-Reid. Čeprav je imel Arsenal ob koncu dvoboja žogo več v svojih nogah, je bil bližje zadetku Fulham. Andreas Pereyra je iz prostega strela v 88. minuti zadel celo prečko. Topničarji so bili še