Kingsi prvič letos streljali s praznimi naboji, zmaga Toronta

RTV Slovenija 03.01.2024  |  M. L.

Hokejisti Los Angelesa so v Ligi NHL izgubili tretjič zapored, prvič v tej sezoni pa niso dosegli niti zadetka. Toronto je bil v mestu angelov boljši s 3:0.

Kingsi nikakor niso našli poti mimo Martina Jonesa, ki je ubranil vseh 31 strelov v okvir vrat, na drugi strani pa jih je pokopal William Nylander, ki je zadel dvakrat in dosegel mejnik 50 točk v letošnji sezoni. Ključna je bila druga tretjina, v kateri je prav Nylander dosegel odločilni zadetek. Po podaji Tylerja Bertuzzija izza gola je s strelom iz zapestja ukanil Cama Talbota. Calle Jarnkrok je nekaj minut pozneje izkoristil napako v domači obrambi in z bekendom