Barcelona hodila po robu prepada in predstavila poročenega najstnika

Delo 05.01.2024

Na gostovanju v Las Palmasu je španski prvak po zaostanku z 0:1 prišel do treh točk z golom z enajstmetrovke. Prvih 20 minut v Španiji je igral Vitor Roque.

Branilka naslova španskega nogometnega prvaka Barcelona je na Kanarskih otokih zaokrožila prvo polovico La Lige. Hodila je po robu, a na koncu osvojila tri točke ter po 19. kolih ohranila sedem točk zaostanka za vodilnim dvojcem Real Madrid, Girona. Pravilo bivšega je v 12. minuti potrdil nekdanji napadalec katalonskega moštva Munir El Haddadi. Barcelono je med žive vrnil Ferran Torres v 55. minuti, gol odrešitve, po katerem se prvaki še lahko nadejajo šampionske