Carolina v zadnji tretjini zabila kar pet golov

RTV Slovenija 06.01.2024  |  S. J.

Hokejisti Caroline so v Ligi NHL na gostovanju pri Washingtonu zmagali kar s 6:2. Junak tekme je bil Brent Burns, ki je dosegel dva gola in podajo, Sebastian Aho pa se je izkazal s tremi podajami.

Po dveh tretjinah so gostitelji vodili z 2:1, v zadnji pa je odjeknila petarda, saj je Carolina zabila kar pet golov. S tem je niz zmag podaljšala na pet, na lestvici Vzhodne konference pa zaseda četrto mesto. Washington čaka na tekmo s Kralji Aleksander Ovečkin je pri domačih vpisal podajo in je tako zbral vsaj točko na četrti zaporedni tekmi. S soigralci bo v nedeljo ob 21.00 po srednjeevropskem času gostil ekipo Los Angeles Kings z Anžetom Kopitarjem. Winnipeg