Kopitarjevi Kralji poraženi še v Washingtonu, črn niz zdaj traja že pet tekem

SiolNET 07.01.2024  |  S. K., Pe. M.

V hokejski ligi NHL so LA Kings našega asa Anžeta Kopitarja v gosteh s 3:4 izgubili proti Washington Capitals. Kralji so negativen niz podaljšali na pet tekem. Gre pa še naprej odlično članom Winnipeg Jets, ki so se s šesto zaporedno zmago utrdili na prvem mestu.

Sportal Rangerji v Montrealu ostali brez zmage, Cole Caufield junak tekme #video V prvi tretjini tekme v dvorani Capital One v Washingtonu golov ni bilo, izkazala sta se oba vratarja. Gostujoči Cam Talbot je ustavil 12 strelov, na drugi strani Darcy Kuemper 11, tudi en nevaren poskus kapetana LA Anžeta Kopitarja. Drugo tretjino so agresivneje začeli Kings, nekajkrat zapretili Kuemperju, nato pa so domači v 25. minuti tekme izvedli bliskovit protinapad, Nicolas