Beljak v zadnji tretjini uprizoril preobrat v Tivoliju

RTV Slovenija 12.01.2024  |  D. S.

Hokejisti SŽ-ja Olimpije so proti Beljaku vodili z 2:0, v zadnji tretjini pa so gostje zadeli trikrat in zmajem zadali drugi zaporedni poraz v Ligi IceHL. Odločilni zadetek je dosegel nekdanji izjemni napadalec Olimpije John Hughes v 55. minuti (2:3).

Ljubljančani so v prejšnjem krogu izgubili s Pustertalom in končali niz zmag, a so ostali na mestih, ki zagotavljajo dodatne kvalifikacije za končnico. Beljak se še bori za neposredno uvrstitev v končnico oziroma med najboljšo šesterico. Po 40 minutah so domači vodili, a so na koncu morali priznati premoč sosedom z druge strani Karavank. V Tivoliju se je zbralo približno 1800 gledalcev. Obe navijaški skupini sta pripravili lepo vzdušje. Rivalstvo med kluboma je