Bentancur poskrbel za delitev točk na Old Traffordu

RTV Slovenija 14.01.2024  |  M. L.

Nogometaši Manchester Uniteda in Tottenhama so se v 21. krogu Premier lige na Old Traffordu razšli brez zmagovalca. Bilo je 2:2. Everton je v Liverpoolu ustavil Aston Villo (0:0).

Rdeči vragi so sijajno odprli srečanje, že v 3. minuti se je Rasmus Højlund dobro znašel v kazenskem prostoru nasprotnika in zabil pod prečko za 1:0. A tudi Tottenham je bil v uvodnih minutah zelo nevaren, v 12. minuti bi se zadetka z glavo skoraj razveselil Rodrigo Bentancur, a je domača obramba žogo izbila s črte. V 19. minuti je sledilo izenačenje. Po predložku iz kota je Richarlison z glavo žogo poslal v spodnji desni kot, premagal Andréja Onanaja in zadel za