Kralji ostajajo brez zmage v letu 2024, Kopitar zbral dve podaji

RTV Slovenija 14.01.2024  |  T. O.

Hokejisti Los Angelesa so v Ligi NHL izgubili osmič zapored, ob porazu z Detroitom 5:3 je le zadnja tretjina prinesla upanje, da gre na bolje. Anže Kopitar je zbral dve podaji.

"Težko je biti v takšnem položaju. Vsak od nas mora storiti vse, da se rešimo iz zagate. Zadnja tretjina je bila že dober kazalnik, kaj moramo narediti," je povedal kapetan Kraljev, podajalec pri obeh zadetkih Quintona Byfielda, ki je zadel v prvi tretjini (za izenačenje na 1:1), in v 46. minuti, ko je bilo bolj kot ne že prepozno, saj je (z zadnjim golom na tekmi) le ublažil poraz. Los Angeles je vse zapravil v drugi četrtini, ki jo je Detroit dobil s 4:0 in