Nekdanji veliki up Bayerna šokiral serijske prvake na Allianz Areni

RTV Slovenija 20.01.2024  |  A. G.

Nogometaši Bayerna so prvič v letošnji sezoni izgubili na Allianz Areni. Senzacionalno so ostali brez točk proti Werderju iz Bremna (0:1). Neporaženi Leverkusen ima tako še vedno sedem točk naskoka s tekmo več.

Bremenčani so do današnjega popoldneva zadnjič premagali Bayern 20. septembra 2008 v Münchnu (2:5), ko je na klopi sedel še Jürgen Klinsmann. Bayern je sicer imel terensko premoč, ki pa je bila zelo jalova. Werder pa je bil v redkih napadih nevaren. Zadetek Njinmaha sredi prvega polčasa razveljavljen V prvem polčasu je vratar Manuel Neuer moral dvakrat resno posredovati. V 25. minuti je tudi klonil, ko ga je matiral napadalec Justin Njinmah. Startal je s svoje