Oklahoma dobila obračun najboljših na Zahodu

RTV Slovenija 21.01.2024  |  T. J.

Košarkarji Oklahoma Cityja so slavili v Minneapolisu. Timberwolvese so ugnali s 102:97 in imajo zdaj na drugem mestu Zahodne konference zmago manj in poraz več od njih.

Gostje so v Target Centru za 14 dobili zadnjo četrtino, v kateri je 11 od svojih 33 točk dosegel najboljši igralec tekme Shai Gilgeous-Alexander. 20 točk je za 29. zmago sezone dodal Jaylin Williams, 15 pa novinec Chet Holmgren, ki prihaja prav iz Minneapolisa. “Smo vztrajali. Eno je, ko igraš dobro obrambo, drugo pa, če imaš tako slab strelski dan. Res smo jih težko strli, saj so v drugem polčasu igral res dobro v obrambi,“ je dejal gostujoči trener Mark