Šeško zadel na stadionu, na katerem bo Slovenija odprla Euro

RTV Slovenija 27.01.2024  |  M. R.

Benjamin Šeško je prekinil strelski post v nemškem prvenstvu in na tekmi v Stuttgartu zadel prvič po 28. oktobru. Skupaj je to njegov četrti gol v Bundesligi. Gostitelji so sicer zmagali s 5:2 in prizadejali Leipzigu tretji zaporedni poraz.

Domači nogometaši so zadetka najprej dosegli v 25. in 30. minuti, nato je Šeško v 32. minuti po podaji Davida Rauma iz kota z glavo znižal na 2:1. Na začetku drugega polčasa je bila v 48. minuti prednost Stuttgarta znova dva gola, Lois Openda je v 55. minuti zadel za 3:2, a je le minuto pozneje Deniz Undav dosegel še četrti zadetek za gostitelje. 27-letni napadalec je v 75. minuti vpisal svoj tretji gol na srečanju in postavil končni izid. V Stuttgartu bo odigrana