Kamničani še drugič v sezoni prepričljivo boljši od ACH Volleyja

RTV Slovenija 31.01.2024  |  M. R.

Odbojkarji Calcita Volleyja so v 4. krogu drugega dela državnega prvenstva premagali ACH Volley s 3:0 (19, 17, 18) ter povišali prednost pred serijskim državnim prvakom in glavnim tekmecem za naslov na štiri točke.

Calcit ima na lestvici 50 točk, razmerje zmag in porazov pa tako kot Ljubljančani zdaj 16:2. V izenačenem začetku prvega niza so pred 240 gledalci pobudo najprej prevzeli gosti, ki so prvi povedli za dve točki. Toda domači so nato vseskozi stopnjevali ritem in prevladali. Varovanci Mladena Kašića so po izenačenju na 13:13 z delnim izidom 4:0 ušli in si zagotovili dovolj visoko prednost za končnico niza. V drugem so Kamničani začeli tako, kot so prvi niz končali.