Real z zanesljivo zmago proti Getafeju na vrh

Dnevnik 01.02.2024  |  STA STA

Nogometaši madridskega Reala so v zaostali tekmi 20. kroga španskega prvenstva v gosteh premagali Getafe z 2:0 in se znova povzpeli na vrh razpredelnice.

Na njej imajo po 22 odigranih tekmah dve točki naskoka pred Girono. Madridčani so v obračunu s tekmecem iz predmestja španske prestolnice povedli v 14. minuti, ko je prvič na tekmi zadel Joselu. Isti igralec je bil v 56. minuti natančen še drugič in postavil končni izid. Real je po 22 odigranih tekmah zbral 57 točk, dve manj ima na svojem kontu Girona. Na tretjem in četrtem mestu sta Atletico Madrid slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka ter Barcelona,