Sevilla ulovila dragocene točke, Oblakov Atletico ponagajal Realu

SiolNET 03.02.2024  |  R. P., M. P.

V 23. krogu španskega prvenstva je vodilni Real Madrid na mestnem derbiju gostil Atletico Madrid. Jan Oblak in soigralci so se na koncu veselili točke, potem ko je Marcos Llorente v 93. minuti zadel za 1:1. Oblaka je sicer v 20. minuti premagal Brahim Diaz. V soboto je Barcelona s 3:1 premagala Alaves. Teden po napovedi, da po sezoni odhaja trener Xavi, je odigrala eno najboljših tekem te sezone. Drugouvrščena Girona je s šestim Realom Sociedadom igrala 0:0. Sevilla je v zadnji tekmi kroga v gosteh ugnala

Špansko prvenstvo, 22. krog Špansko prvenstvo, 20. krog (zaostale tekme) Sportal Xavi brez dlake na jeziku udaril po Realu in sodnikih Marcos Llorente je v sodnikovem dodatku zadel za remi 1:1. Foto: Reuters Real Madrid se je na razprodanem prenovljenem stadionu Santiago Bernabeu pomeril z Atleticom Madridom. Beli baletniki so v tej sezoni izgubili le dvakrat. Na prvenstvu in v pokalu, obakrat prav proti Janu Oblaku in soigralcem. A tokrat so prvič imeli prednost