Krimovke povsem nemočne v Esbjergu

RTV Slovenija 10.02.2024  |  M. L.

Rokometašice Krima Mercatorja so v 13. krogu lige prvakinj na Danskem izgubile proti Esbjergu z 21:29 (7:19). Ljubljanska ekipa se bo v zadnjem krogu čez teden dni doma pomerila z Lubinom.

Ljubljančanke so na prvi medsebojni tekmi v tej sezoni premagale danske prvakinje s 33:27, na današnji tekmi pa jim niso bile kos v nobenem elementu igre. Že v prvem polčasu so zaostale za 12 zadetkov, na koncu pa klonile za osem golov. Krimovke so že v zgodnjem delu tekme ostale brez dveh igralk. Zaradi udarca v glavo se je že v drugi minuti na rezervno klop usedla krilna igralka Tamara Mavsar, le dve minuti pozneje pa je z bolečinami igrišče zapustila še krožna