Thunder dan po visokem porazu v Dallasu zanesljivo ugnal Kingse

RTV Slovenija 12.02.2024  |  T. J.

Košarkarji Oklahoma Cityja so se odlično odzvali po porazu z Dallasom. S 127:113 so na domačem parketu premagali Sacramento. Odličen je bil Shai Gilgeous-Alexander.

Za prvo zmago nad Kingsi na tretjem medsebojnem obračunu v tej sezoni je kanadski branilec prispeval 38 točk (met 15/26) in sedem podaj. 15 točk je ob metu iz igre 6/8 dosegel že v prvi četrtini. Jalen Williams je dodal 32 točk, statistiko pa je napolnil še z osmimi skoki in devetimi podajami. Oba sta po 19 točk vpisala že do polčasa, ko so gostitelji na odmor odšli s prednostjo desetih točk. "SGA je igral kot kandidat za MVP-ja. Vse smo poskusili v obrambi, pa je