Krimovke po gladki zmagi nad Lubinom potrdile izločilne boje

RTV Slovenija 17.02.2024  |  D. S.

Rokometašice Krima Mercatorja so v zadnjem krogu skupinskega dela Lige prvakinj v Ljubljani premagale poljski Zaglebie Lubin z 32:19. S tem so potrdile preboj v izločilne boje.

Slovenska zasedba tudi na drugem medsebojnem dvoboju v tej sezoni ni imela težav s poljsko ekipo. V Lubinu je zanesljivo zmagala s 36:18, na drugem v Ljubljani pa z 32:19. Izbranke črnogorskega strokovnjaka na ljubljanski klopi Dragana Adžića so po štirih minutah igre povedle za tri gole (5:2), v enajsti pa prvič na dvoboju za štiri (7:3). Slovenske prvakinje so do konca tekme imele absoluten nadzor nad gostjami iz Lubina. V 20. minuti je Poljakinja v vrstah Krima