ŽIVČNA IN NAPETA TEKMA NA BONIFIKI: Koprčani že v prvem polčasu z dvema rdečima kartonoma (FOTO)

Regional 18.02.2024

Rokometaši Kopra so v 16. krogu lige NLB premagali Riko Ribnico s 33:30 (18:17).

Tekma ekip iz zgornje polovice razpredelnice se je na Obali končala z zmago domače zasedbe, ki se je po številu točk izenačila z ribniško. V Bonifiki se je od prve do zadnje minute odvijal ogorčen boj za vsako žogo, tekma je bila vseskozi zelo živčna in napeta. Koprčani, ki so že v prvem polčasu ostali brez Denisa Konjevića in Jake Moljka - oba sta prejela rdeča kartona -, so najboljšo predstavo prikazali v prelomnih trenutkih dvoboja. Pri vodstvu 28:27 v 51.