Porto je šokiral Arsenal v 94. minuti

Dnevnik 21.02.2024  |  STA STA

Na zadnjih dveh tekmah osmine finala nogometne lige prvakov sta Napoli in Barcelona remizirala 1:1, Porto pa je z golom v 94. minuti premagal Arsenal z 1:0.

Za Barcelono je na stadionu Diego Armando Maradona v Neaplju zaigral supertalent Lamine Yamal, ki je s s 16 let in 223 dnevi postal najmlajši igralec, ki je zaigral v izločilnih bojih lige prvakov. Katalonci, ki so bili v vlogi favorita, so tekmo začeli bolje, a priložnosti niso izkoristili Yamal, Lewandowski in Gundogan, saj je blestel vratar Napolija Mereta, Po živahnem začetku se je tekma umirila, nemoč Napolija pa razkriva statistika, saj v prvem polčasu ni