Kralji na svojem ledu niso bili kos Predatorjem

RTV Slovenija 23.02.2024  |  T. J.

Hokejisti Nashvilla so prekinili niz štiri zmag Los Angelesa. V Crypto.com so slavili s 4:1 in vpisali tretjo zaporedno zmago. Anže Kopitar je podal za edini domači zadetek.

Gostje so povedli v deveti minuti, ko je Colton Sisson ob ogradi na levi strani z bekendom podal Jakovu Treninu, ki je bil v naletu. Ob Adrianu Kempeju se je ruski hokejist odlično znašel, nato pa preigral še Davida Ritticha, ki je sicer zbral 17 obramb, in z bekendom plošček pospravil za njegov hrbet. Kingsi so izenačili 53 sekund pred koncem prve tretjine. Imeli so igralca več na ledu. Kopitar je z desne strani tik ob modri črti podal v sredino, kjer so