Rdeči vragi lovili preobrat, a so se opekli s Fulhamom

RTV Slovenija 24.02.2024  |  To. G.

Gledališče sanj ni doživelo zmagovitega preobrata Manchester Uniteda, temveč bolečo zaušnico Fulhama. Harry Maguire je v 89. minuti izenačil na 1:1, sledilo je obleganje, a po protinapadu je Alex Iwobi poskrbel za zmago gostov z 1:2.

26. krog Premier lige se je začel že v sredo s tekmo vodilnega Liverpoola proti Lutonu ( 4:1). Drugouvrščeni Manchester City je gostoval pri Bournemouthu in na koncu slavil z minimalnih 1:0. Odločil je gol Phila Fodna v 24. minuti, ko je v mrežo pospravil odbitek po strelu Erlinga Haalanda. Tretjeuvrščeni Arsenal je na zadnji sobotni tekmi s kar 4:1 nadigral Newcastle. Londončani so že po prvem polčasu vodili z 2:0, potem ko je avtogol dosegel Sven Botman, zadetek