Indiana končala zmagoviti niz Dallasa

RTV Slovenija 25.02.2024  |  A. G.

V srečanju ekip, ki vse stavita na napad, so košarkarji Indiane odpravili Dallas s 133:111. Pacersi so končali niz sedmih zmag Mavericksov. Luka Dončić je 25 od 33 točk dosegel v prvem polčasu.

To je bil prvi poraz Dallasa po 3. februarju, ko so morali na domačem parketu priznati premoč Milwaukeeju. V Gainbridge Fieldhousu so bili Mavericksi kljub slabi obrambi v igri za zmago še devet minut pred koncem, ko so znižali na 104:100. Indiana je zaključila srečanje z delnim izidom 29:11 in se veselila tretje zmage zapored. Dončić, ki bo v sredo dopolnil 25 let, je bil na parketu 33 minut. Zadel je štiri trojke iz osmih poskusov in zbral tudi 6 skokov in 6