Slovenci, pozor: Vlahović v novem letu dosegel že devet zadetkov

RTV Slovenija 25.02.2024  |  M. R.

Nogometaši Juventusa so v 26. krogu Serie A šele v 95. minuti strli odpor Frosinoneja in po štirih zaporednih tekmah brez zmage vendarle vpisali tri točke. Za slavje s 3:2 je po podaji iz kota na oddaljenejši vratnici iz bližine zadel Daniele Rugani.

Prva dva gola za gostitelje je dosegel srbski reprezentant Dušan Vlahović v 3. in 32. minuti, obakrat mu je podal Weston McKennie. S 15 zadetki je drugi strelec lige, devet jih je dosegel v letu 2024. Gotovo je tudi pod drobnogledom Matjaža Keka, saj se bo Srbija junija na evropskem prvenstvu v Nemčiji pomerila s Slovenijo. Za goste sta v 14. in 27. minuti mrežo zatresla Walid Cheddira in Marco Brescianini. Stara dama na drugem mestu z odigrano tekmo več zaostaja