Vrnitev Jana Klobučarja po enoletni odsotnosti zaradi poškodbe

RTV Slovenija 26.02.2024  |  T. O.

Odbojkarji ACH Volleyja in Calcita Kamnika so pred derbijem, ki bo v sredo v Tivoliju, kar zanesljivo premagali svoja tekmeca v 8. krogu državnega prvenstva. Ljubljančani so s 3:0 slavili pri Fužinarju, Kamničani pa z istim izidom pri Panviti Pomgrad.

Kamničani z izjemo prvega niza niso imeli težav proti Panviti Pomgrad. Prekmurci so vodili večino prvega niza, si v končnici priigrali tudi štiri priložnosti za osvojeni niz, a so vodstva z 1:0 veselili Calcitovci, potem ko je uspešen blok postavil Uroš Nikolić. Za goste je 17 točk dosegel Dimitar Dulčev, 11 jih je dodal Lazaro Brunet. Zadnjo točko na tekmi je dosegel povratnik Jan Klobučar. Zanj je bila to prva točka po skoraj letu dni, ko si je v finalu pokala