Sodnik Manzano odpiskal konec tekme pred zadetkom Bellinghama, nato pa Angleža izključil

RTV Slovenija 02.03.2024  |  A. G.

Valencia je sijajno odigrala uvodne pol ure in povedla z 2:0, a vodilni madridski Real se je z dvema zadetkoma Viniciusa Juniorja rešil na Mestalli (2:2). Kraljevi klub je zadel še tretjič, a je bilo tik pred tem tekme 27. kroga že konec.

47.427 gledalcev je uživalo v pravi poslastici La lige. V zadnjih minutah bi lahko obe ekipi osvojili tri točke. V 99. minuti je Jude Bellingham z glavo zatresel mrežo, a je sodnik Jesus Gil Manzano ob predložku v kazenski prostor odpiskal konec tekme. Gostom so popustili živci, obkrožili so delivca pravice, ki je Angležu pokazal rdeči karton. Najboljši strelec španskega prvenstva bo tako manjkal prihodnji teden na domači tekmi proti Celti. Duro kronal odlično igro