Rogaška z zmago v Kopru nadaljevala spomladanski preporod, Bravo premagal Radomlje

RTV Slovenija 03.03.2024  |  M. R.

V 24. krogu Prve lige Telemach so nogometaši zadnjeuvrščene Rogaške znova presenetili. V Kopru so zmagali z 1:2 in spomladi osvojili že osmo točko. Zdaj zaostajajo le še dve točki za Radomljami, ki so z 0:1 izgubile proti Bravu.

Slatinčani so v novem letu do zdaj izgubili le proti vodilnim Celjanom (4:1). Na Bonifiki so do vodstva z 1:2 prišli v sodnikovem dodatku prvega polčasa, v drugem delu pa tudi po zaslugi nekaj izvrstnih obramb Ajdina Mulalića zadržali prednost. Koper je povedel že po dobri minuti in pol, ko Rogaški po začetnem pritisku domačih še ni uspelo opraviti menjave v vratih, kot jo običajno naredijo. Trener Oskar Drobne zaradi obveznih kvot tekmo začne z Žanom Lorberjem in