Hladna prha v Ljudskem vrtu: Radomlje v 93. minuti izločile Maribor

RTV Slovenija 06.03.2024  |  D. S., M. L.

Nogometaši Maribora so v osmini finala izpadli iz Pokala Pivovarne Union, potem ko so z 2:1 v Ljudskem vrtu klonili pred Kalcerjem iz Radomelj. Gostje so si zmago izborili v 93. minuti.

Mariborčani so dolgo trli tekmeca, v 43. minuti jim je vendarle uspelo po obetavni akciji, ki jo je zaključil Hilal Soudani. Po levi strani je prodrl Maks Barišić in podal v kazenski prostor, od koder so gostje žogo izbili, a le do Martina Milca, ki je sprožil z velike oddaljenosti, žogo pa je v mrežo preusmeril Soudani. Alžirec po zimskem premoru igra izjemno, to je bil njegov deseti gol za vijoličaste in prvi v slovenskem pokalnem tekmovanju. V 58. minuti je imel